Önemli duyurular
Buradasınız: ANASAYFA / Schalke 04 - Real Madrid Maç sonucu

Schalke 04 - Real Madrid maç detayları ve istatistikler

Schalke 04
Şampiyonlar Ligi
Real Madrid
1
Tamamlandı

6
02/26/2014 21:45

90' Hakem, maçın son düdüğünü çalıyor. Maç sonucu; Schalke 04: 1 - Real Madrid: 6
90' Real Madrid takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına çok yaklaşıyor. Kale ağzından Isco tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.
90' Christian Fuchs, gol pasını veren isim.
90' GOOOLL!! Klaas-Jan Huntelaar topu ağlara gönderiyor!
89' Karim Benzema, gol pasını veren isim.
89' GOOOLL!! Cristiano Ronaldo topu ağlara gönderiyor!
87' Real Madrid takımından Isco sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
86' Karim Benzema ceza sahası içinde altıpas üzerinde topla buluşuyor ancak öncesinde yardımcı hakem ofsaytı işaret ediyor.
81' Cristiano Ronaldo, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şut çekiyor, kaleci Ralf Fahrmann kurtarıyor.
80' Real Madrid takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Gareth Bale çıkıyor ve yerine Jese Rodriguez oyuna giriyor.
80' Chinedu Obasi önemli bir poziyonu değerlendiremiyor. Ceza sahası sağ iç çaprazında topla buluşan Chinedu Obasi tarafından çekilen şutdefansın müdahalesiyle engelleniyor.
79' Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Schalke 04 adına Klaas-Jan Huntelaar kullanacak.
79' Klaas-Jan Huntelaar, taç çizgisine yakın bir noktada Daniel Carvajal tarafından faule maruz kalıyor.
77' Sağ çaprazdan Benedikt Höwedes ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
77' Sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan Christian Fuchs ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
76' Schalke 04 takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Sead Kolasinac çıkıyor ve yerine Christian Fuchs oyuna giriyor.
75' Real Madrid takımı Gareth Bale ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sağ iç çaprazında Gareth Bale tarafından çekilen şut auta gidiyor.
74' Sergio Ramos altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
74' Real Madrid, Luka Modric ile köşe vuruşu kullanıyor.
73' Real Madrid takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Xabi Alonso çıkıyor ve yerine Asier Illarramendi oyuna giriyor.
72' Real Madrid takımında, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Sergio Ramos.
72' Schalke 04 takımında oyuncu değişikliği; Jefferson Farfan oyundan çıkarken Chinedu Obasi oyuna giren isim.
72' Schalke 04 takımında Klaas-Jan Huntelaar, sarı kart görüyor.
71' Klaas-Jan Huntelaar ile Luka Modric arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Klaas-Jan Huntelaar. Taç çizgisine yakın bir bölgede Real Madrid takımı oyuna başlayacak.
69' Golün asistini yapan isim Sergio Ramos.
69' GOOOLL!! Gareth Bale topu ağlara gönderiyor!
68' Real Madrid takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Angel Di Maria çıkıyor ve yerine Isco oyuna giriyor.
67' Schalke 04 takımından Jefferson Farfan sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
65' Rakip yarı alanın ilk metrelerinde orta yuvarlağa yakın bir noktada Karim Benzema için ofsayt bayrağı kalkıyor.
65' Schalke 04 takımından Jefferson Farfan sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
63' Luka Modric ile Real Madrid takımı köşe vuruşu kullanacak.
63' Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Daniel Carvajal ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
63' Real Madrid takımının orta saha çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Marcelo geçiyor.
62' Schalke 04 takımında Benedikt Höwedes, sarı kart görüyor.
62' Marcelo, Benedikt Höwedes tarafından faulle durduruluyor. Real Madrid, orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
62' Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Karim Benzema ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
61' Real Madrid takımının yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Angel Di Maria geçiyor.
61' Cristiano Ronaldo, yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Joel Matip tarafından faule maruz kalıyor.
60' Sağ çaprazdan Jefferson Farfan ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
59' Schalke 04 takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Kevin Boateng çıkıyor ve yerine Leon Goretzka oyuna giriyor.
58' Schalke 04 takımından Jefferson Farfan sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
57' Cristiano Ronaldo, gol pasını veren isim.
57' GOOOLL!! Karim Benzema, Real Madrid adına topu ağlara gönderen isim. Şimdi durum 0-4
57' Schalke 04 takımından Kevin Boateng sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
55' Klaas-Jan Huntelaar rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.
55' Karim Benzema önemli bir gol poziyonunu değerlendiremiyor. Ceza sahası sağ iç çaprazından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
52' Gareth Bale, gol pasını veren isim.
52' GOOOLL!! Cristiano Ronaldo topu ağlara gönderiyor!
51' Schalke 04 takımından Benedikt Höwedes sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
50' Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Angel Di Maria ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
50' Angel Di Maria ile Real Madrid takımı köşe vuruşu kullanacak.
50' Sol kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan Cristiano Ronaldo ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
49' Schalke 04 takımından Jefferson Farfan sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
49' Schalke 04 takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Jefferson Farfan.
49' Jefferson Farfan, Sergio Ramos tarafından faulle durduruluyor. Schalke 04, taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
48' Real Madrid takımından Cristiano Ronaldo sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
48' Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Gareth Bale ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
47' Sağ çaprazdan Roman Neustadter ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
47' Kevin Boateng, rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor, kaleci Iker Casillas kurtarıyor.
46' Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.
45' Maçın ilk yarısı 0-2 sonuçlanıyor
45' Real Madrid, Luka Modric ile köşe vuruşu kullanıyor.
45' Ceza sahası içinde topla buluşan Cristiano Ronaldo, sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor, kaleci Ralf Fahrmann kurtarıyor.
45' Sol kanatta topla buluşan Angel Di Maria, kaleyi çaprazdan gören bir noktadan vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
44' Real Madrid takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına çok yaklaşıyor. Kale ağzından Karim Benzema tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.
43' Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Schalke 04 adına Joel Matip kullanacak.
43' Marcelo ile Benedikt Höwedes arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Marcelo. Taç çizgisine yakın bir bölgede Schalke 04 takımı oyuna başlayacak.
43' Real Madrid takımından Gareth Bale sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
41' Sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan Marcelo ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
41' Sağ kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan Marcelo ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
41' Real Madrid takımından Marcelo Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
40' Angel Di Maria ile Real Madrid takımı köşe vuruşu kullanacak.
40' Bu dakikada Real Madrid takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.Şutu çeken isim Cristiano Ronaldo
40' Cristiano Ronaldo rakip ceza sahasına girmeden şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.
40' Real Madrid takımının ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada tehlikeli bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Cristiano Ronaldo geçiyor.
39' Cristiano Ronaldo, Kevin Boateng tarafından faulle durduruluyor. Real Madrid, ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
38' Ceza sahası içinde topla buluşan Cristiano Ronaldo,penaltı noktası çevresinden kaleye şut çekiyor, kaleci Ralf Fahrmann kurtarıyor.
37' Real Madrid, Luka Modric ile köşe vuruşu kullanıyor.
37' Ceza sahası içinde topla buluşan Cristiano Ronaldo, sol çaprazdan kaleye şut çekiyor, kaleci Ralf Fahrmann kurtarıyor.
36' Schalke 04 takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sağ çaprazından Jefferson Farfan tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.
34' Sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan Marcelo ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
32' Real Madrid, Cristiano Ronaldo ile gole yaklaşıyor ancak top direkten dönüyor
31' Sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden Gareth Bale ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
29' Real Madrid takımından Angel Di Maria sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
29' Real Madrid, Angel Di Maria ile köşe vuruşu kullanıyor.
29' Real Madrid takımında Angel Di Maria hakem Howard Webb tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
29' Real Madrid takımından Marcelo sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
28' Real Madrid takımının orta saha çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Luka Modric geçiyor.
28' Luka Modric, orta saha çizgisine yakın bir noktada Roman Neustadter tarafından faule maruz kalıyor.
26' Gareth Bale ceza sahası içinde altıpas üzerinde ofsayta yakalanıyor.
25' Real Madrid takımında, orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Xabi Alonso.
25' Orta saha çizgisine yakın bir noktada Pepe, Kevin Boateng tarafından faule maruz kalıyor.
25' Real Madrid takımında, orta yuvarlakta kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Luka Modric.
25' Cristiano Ronaldo, Roman Neustadter tarafından faulle durdurulduğu için Real Madrid orta yuvarlakta serbest vuruş kullanacak.
24' Real Madrid takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan Gareth Bale tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
22' Schalke 04 takımından Benedikt Höwedes sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
21' GOOLLL!! Gareth Bale ile Real Madrid farkı 2'ye çıkarıyor.
19' Real Madrid takımından Daniel Carvajal sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
16' Schalke 04 takımından Jefferson Farfan Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
16' Schalke 04 takımının yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Jefferson Farfan geçiyor.
15' Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Kevin Boateng, Angel Di Maria tarafından faule maruz kalıyor.
15' Sol çaprazdan Angel Di Maria ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
14' Ceza sahası içinde topla buluşan Max Meyer, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
14' Ceza sahası içinde topla buluşan Julian Draxler, altıpas üzerinden kaleye şut çekiyor, kaleci Iker Casillas kurtarıyor.
13' Golün asistini yapan isim Cristiano Ronaldo.
13' GOOOLL!! Karim Benzema Real Madrid takımını öne geçiren golü atıyor.
11' Ceza sahası içinde topla buluşan Kevin Boateng,penaltı noktası çevresinden kaleye şut çekiyor, kaleci Iker Casillas kurtarıyor.
11' Schalke 04 takımından Jefferson Farfan sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
10' Schalke 04 takımından Jefferson Farfan Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
9' Real Madrid takımından Marcelo sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
5' Rakip ceza sahasının sol köşesinde Karim Benzema için ofsayt bayrağı kalkıyor.
4' Rakip sahasının sol orta kısımda bulunan Cristiano Ronaldo için ofsayt bayrağı kalkıyor.
3' Cristiano Ronaldo rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
3' Real Madrid takımının orta saha çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Sergio Ramos geçiyor.
3' Orta saha çizgisine yakın bir noktada Cristiano Ronaldo, Julian Draxler tarafından faule maruz kalıyor.
1' Benedikt Höwedes altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
1' Jefferson Farfan ile Schalke 04 takımı köşe vuruşu kullanacak.
1' İlk düdük çalıyor ve maç başlıyor.

Schalke 04 - Real Madrid arasındaki son 10 maç

TARİH TURNUVA EVSAHİBİ SKOR MİSAFİR İLK YARI
10.03.2015 Şampiyonlar Ligi Real Madrid 34 Schalke 04 2-2
18.02.2015 Şampiyonlar Ligi Schalke 04 02 Real Madrid 0-1
18.03.2014 Şampiyonlar Ligi Real Madrid 31 Schalke 04 1-1
26.02.2014 Şampiyonlar Ligi Schalke 04 16 Real Madrid 0-2

Schalke 04 - Real Madrid maç sonucu

Schalke 04 ile Real Madrid arasında oynanan maçın tüm istatistiklerini, canlı anlatımını, Schalke 04 - Real Madrid maç sonucu, Schalke 04 - Real Madrid iddaa oranları, Schalke 04 - Real Madrid iddaa tahminleri, Schalke 04 - Real Madrid iddaa yorumları ve Schalke 04 - Real Madrid maçı kaç kaç bitti şeklindeki sorularınızın cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.
Üste çık